Lezzetler

Rezervasyon Yap
Otel
Giriş ve Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Bebek

Hayatın tadı birbirinden özel lezzetlerle güzel…

NG Enjoy, lezzet noktalarıyla tüm konuklarının damak tadına hitap ediyor. Türk ve dünya mutfaklarından farklı tatları, yeşil alanların geniş yer kapladığı özel konseptli restoranlarıyla gastronomiye yeni bir boyut kazandırıyor.

Ihlamur Ana Restoran

Hem damak hem de göz zevkinize hitap eden birbirinden yetenekli şeflerimizin hazırladığı lezzetleri tatmaya hazır olun. En özel yemekleri en güzel sunumlarla buluşturan Ihlamur Restoran, misafirlerine unutamayacakları bir ziyafet yaşatıyor.

left

right

Safran Alakart Restoran

Türk ve dünya mutfağının özenle seçilen lezzetleri Safran A la Carte Restoran’ın menüsünde sizi bekliyor. Ustalık gerektiren özel lezzetler, göz alıcı sunumlarla buluşarak damaklarınızda etkileyici bir tat bırakıyor.

left

right

Lavanta Havuz Restoran

Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle birlikte havuz kenarında tatlı tatlı sohbet etmenin yeri apayrı… Lavanta Havuz Restoran’da geçirdiğiniz her andan büyük bir keyif alacaksınız.

left

right

Farina Restoran

Geniş bahçemizin içinde otantik taş bir bina... Taş binanın içinde, tadına doyulmaz lezzetler sunmak için sizi bekleyen bir taş fırın. Kebaplar, pideler ve usta şeflerimizin yarattığı özel lezzetler... Üstelik benzeri olmayan bir ortamda.

left

right

Melisa Sessiz Salon

Melisa Sessiz Salon, sessizliği sevenler için adeta bir cennet. Sessizliğin içinde dinlenerek vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için huzurlu bir ortam sunan Melisa Sessiz Salon, özel lezzetlerini de beğeninize sunuyor.

left

right

Sports Bar

Bütün bir gün boyunca kesintisiz spor yayını izlemek isteyenler için muhteşem bir yer olan Sports Bar, konsepti ve tasarımıyla da kendine hayran bırakıyor.

left

right

Ice Cream Shop

Her yaştan insanın gönlünü fetheden çeşit çeşit dondurmalar NG Enjoy farkıyla Ice Cream Shop’ta yer alıyor.

left

right