NG PHASELIS BAY

KEMER / ANTALYA 15°
2021'DE AÇILIYOR
2021'DE AÇILIYOR
2021'DE AÇILIYOR
2021'DE AÇILIYOR
2021'DE AÇILIYOR

Tatilin yeni adresi;
NG Phaselis Bay…

 

NG Hotels ailesinin yeni üyesi NG Phaselis Bay’ın, büyülü dünyasında özgürlüğü ve dinginliği hissedeceksiniz. Kemer'in muhteşem doğasında, yemyeşil Beydağları eteğinde konumlanan NG Phaselis Bay, özel koyları ve Akdeniz’in berrak sularıyla kusursuz tatil deneyimi yaşatacak. Deniz, kum ve güneşin mükemmel uyumunu hissettiren NG Phaselis Bay, etkileyici konseptiyle dünya standartlarında hizmet sunacak. 

 

Akdeniz, NG Konukseverliği ile tanışacak.

Keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Hotels’in konukseverliği NG Phaselis Bay ile Akdeniz’e açılacak. Doğaya ve çevreye uyumlu mimarisi, Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranları, healing food konsepti ile konuklarına eşsiz hizmet sunmaya hazırlanan NG Phaselis Bay, ailelere, çiftlere ve minik misafirlerine sınırsız eğlence ve konfor imkânı tanıyacak.

 

İyi hissettiren tatil deneyimi…

NG Phaselis Bay’ın, hem bedeninizi hem de zihninizi yenileyen ödüllü spası, huzur veren sessiz havuzu, yeni nesil wellness konsepti ile beklentilerinizin ötesinde tatile hazır olun. Yeşilin farklı tonlarının arasında Orman Terapisi’nin tadına varırken, Aliva Spa bölümünde size özel uygulanan bakımlar ile kendinizi her zaman iyi hissedeceksiniz. Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa Awards’ta “Luxury Thermal Resort Spa’’ ve “Luxury Healing Spa” ödüllerine birçok kez layık görülen Aliva Spa, yıllardır biriktirdiği deneyimi yepyeni konseptiyle Akdeniz’e yansıtacak ve iyi yaşamın şifresini sizinle paylaşacak.