NG SAPANCA AZUR

SAPANCA 29°
2020' de Açılıyor

Sapanca'da Yeni Bir NG İmzası:
NG Sapanca Enjoy


Sessiz, sakin, bol oksijenle dolu yemyeşil ormanın içinde, NG Sapanca’nın yanı başında konumlanan NG Sapanca Enjoy, Sapanca’ya yepyeni bir soluk getirecek. NG Sapanca Enjoy'un 2020’nin ilk çeyreğinde açılması planlanıyor.

Orman içinde dört mevsimin güzelliklerini yansıtacak olan NG Sapanca Enjoy’da odalar günümüz gezgininin tüm beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlandı. 40 metre kareden 235 metre kareye kadar farklılık gösteren büyüklükte ve son trendleri yansıtan 270 adet lüks, estetik ve ferah odada misafirler keyifle zaman geçirecekler. 

Sağlıklı bir NG alışkanlığı: Aliva Spa

4000 metre karelik bir alana kurulu Aliva Spa; kadın, erkek ve çiftler olmak üzere 3 farklı alandan oluşuyor. Konukların konfor, hijyen ve mahremiyetleri göz önünde bulundurularak tasarlanan mekan; fiziksel, ruhsal ve zihinsel rahatlık veren uygulamalar sunacak. Bu bölümde tek kişilik veya çiftler için farklı masaj odaları, bakım odaları, çok amaçlı fitness salonu, hamam, çocuklu misafirler için ayrı girişi olan aile hamamı, spa katında terası olan sessiz dinlenme alanı, VİP masaj ve bakım bölümleri, fin saunası, buhar odası, macera duşu, şok duşu ve jakuzi yer alıyor. 

Bir dolu havuz

NG Sapanca Enjoy’da farklı beklenti ve ihtiyaçlara uygun olarak; kapalı-açık, çocuklu karma, çocuk havuzu, kadınlara özel havuz, çocuksuz karma ve terapi havuzundan oluşan 5 adet kapalı havuz, yetişkin ve çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz ve 14 yaş üzeri misafirlerin kullanacağı bir sessiz havuz bulunuyor.

Eşsiz lezzet durakları

NG Sapanca Enjoy, Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örneklerinin sunulduğu açık büfe ve a la carte alternatifli restoranlara sahip. Farklı zevklere yönelik Sports Bar ve yetişkinlere hitap eden Sessiz Bar’ın yanı sıra açık büfe restoranda da sessiz alan bulunuyor. Vitamin Bar, Spa Kafe, Pool Bar gibi alternatifler NG Sapanca Enjoy konuklarına benzersiz lezzetler sunuyor.

Toplantıların yeni adresi

Büyük kapsamlı kongrelerden özel davet ve etkinliklere kadar her türlü toplantı talebine cevap verebilecek kapasitede, tamamı gün ışığı alan ve son teknolojiyi yansıtan ekipmanlarla donatılmış uluslararası standartlardaki 7 toplantı salonu, ihtiyaca göre bölünerek 10 salona dönüşebiliyor. NG Sapanca Enjoy’da gerçekleştirilen hedefe yönelik ve başarıya odaklı toplantılar, firmalara değer katmayı NG Sapanca Enjoy’da da sürdürecek. 

Çocukların dünyası: Sincap Kulüp 

Misafirler huzur içinde tatil yaparken çocukların da mutlulukla zaman geçirebilecekleri, eğlence ve etkinliklerle dolu bir dünya Sincap Kulüp. Farklı yaş aralığındaki çocukların beklentilerine uygun şekilde tasarlanıp donatılan bu macera ve heyecan dolu ortamda çocuklar eğlenirken yeni arkadaşlıklar da kuracaklar.

Eğlence Merkezi

NG Sapanca Enjoy’da hem çocuklar hem de yetişkinler son teknolojiyle donatılmış oyunları bir arada bulunduracak temalı oyun salonunda keyifli vakit geçirecekler.