Lezzetler

Rezervasyon Yap
Otel
Giriş ve Çıkış Tarihi
Yetişkin
Ücretli Çocuk
(6-12)
Bebek
(0-5)

NG Sapanca Wellness & Convention, restoranları ve lezzet noktalarıyla tüm misafirlerine farklı seçenekler sunuyor. Türk ve dünya mutfağından geleneksel ve modern lezzetlerin harmanlandığı, her damak tadına uygun alternatiflere sahip lezzet noktaları; spesiyalleri, atmosferleri ve şıklıklarıyla öne çıkıyor.
 

Farina Restoran

EŞSİZ ORTAM, EŞSİZ LEZZETLER
Geniş bahçemizin içinde otantik taş bir bina... Taş binanın içinde, tadına doyulmaz lezzetler sunmak için sizi bekleyen bir taş fırın. Kebaplar, pideler ve usta şeflerimizin yarattığı özel lezzetler... Üstelik benzeri olmayan bir ortamda.

left

right

Erguvan Restoran

Her sabah ve her akşam kendinizi bir lezzet sergisi gezer gibi hissetmeye hazırlanın. En usta aşçıların elinden lezzetler, karar vermekte zorlanmanıza neden olacak kadar çok çeşit ve geniş, ferah bir ortam... Her şeyiyle açık büfe yemek keyfi Erguvan’da.
 

left

right

Gardenya Lounge

Gardenya Lounge, yenilikçi ve dünya çapındaki a la carte menüsüyle hizmetinizde. Dilerseniz çayınızı kahvenizi yudumlayacağınız, dilerseniz lezzetli mutfağından çıkan yiyecekleri tadacağınız ya da zengin bar menüsünden seçim yapacağınız bu mekanda gün boyu keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca yanındaki Oyun Salonu da hem çocukların hem de gençlerin uğrak noktası olacak.

left

right

Leylak Lounge

Belki de şimdiye kadar vakit geçirdiğiniz tüm lezzet noktalarından daha şık bir mekan... Film sahnelerinden ödünç alınmış gibi sıcacık bir ortam... Lezzetler bizden, keyfe keyif katan sohbetler sizden. Bu mekanda sessizlik ön planda tutulduğundan, 12 yaş üzeri misafirlerin kullanımı içindir.

left

right

Lobby Bar

NG Sapanca’yı her köşesinde keyif alacağınız bir mekan olarak tasarladık. Lobimizin uzun koridorunun sonunda sizi bir başka keyif noktası olan Lobby Bar bekliyor. Spor karşılaşmalarının heyecanını sevdiklerinizle Lobby Bar’da yaşabilirsiniz.
 

left

right