Ng Enjoy Aliva Spa Banner Desktop Ng Enjoy Aliva Spa Banner Mobile

Aliva SPA

NG Enjoy Yenilenmeyi Anlatır

Ruhunuzu ve bedeninizi tazelemenin en eşsiz yolu NG Enjoy Modern SPA alanı; kadın, karma ve çocuklu ailelere özel ayrılmış üç bölümüyle, konuklarına hem iyi bir yaşam hem de sağlıklı bir Sapanca tatili deneyimi sunuyor.

Aliva Spa Merkezi'nin sadece 12 yaş ve üzeri misafirlerimizin kullanımına açık olduğunu hatırlatmak isteriz.

Restoran ve SPA hizmetlerimizden günübirlik olarak faydalanmayı planlayan misafirlerimizin, gelmek istedikleri tarihten en az bir gün önce rezervasyon yapmalarını önemle rica ederiz.

Günübirlik kullanımın rezervasyon olmadan kabul edilmediğini belirtmek isteriz. Hassasiyetiniz ve göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

Sizi Arayalım
Ng Enjoy Spa Card 1
3'ü kapalı (kadınlara özel, çocuklu ailelere özel, sadece yetişkinlere özel -sömestir, ara tatil vb. gibi özel dönemlerde değişiklik hakkı otelimize aittir.-), 3'ü açık olmak üzere toplam 6 havuz ve çocuk havuzu
Ng Enjoy Aliva Spa Card Desktop 2
Türk hamamı ve çocuklu aileler için hamam
Ng Enjoy Aliva Spa Card Desktop 3
Sauna
Ng Enjoy Spa Card 2
Aromaterapi Buhar Odası
Ng Enjoy Aliva Spa Card Desktop 5
Macera Duşları
Ng Enjoy Aliva Spa Card Desktop 6
Tepideryum Dinlenme Odası
Ng Enjoy Aliva Spa Kadın Bolumu Desktop Ng Enjoy Aliva Spa Kadın Bolumu Mobile
SPA Kadın Bölümü
Huzur veren ortamında rahatlamanın ve dinlenmenin keyfini süreceğiniz Aliva SPA’nın, yalnızca kadınlara ayrılan özel bölümünde; bakım alanı, infrared sauna, hamam, kese, ılıklık, Fin saunası, buhar odası, dinlenme odası ve kar çeşmesi bulunuyor.
Ng Enjoy Aliva Spa Erkek Bolumu Desktop Ng Enjoy Aliva Spa Erkek Bolumu Mobile
SPA Erkek Bölümü
Her detayın konforunuz için özenle tasarlandığı Erkek SPA bölümünde; infrared sauna, kar çeşmesi, hamam, kese, ılıklık, fin saunası, buhar odası ve manzaralı odası yer alıyor.
Ng Enjoy Aliva Spa Karma Bolumu Desktop Ng Enjoy Aliva Spa Karma Bolumu Mobile
SPA Karma Bölümü
Ailenizle ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz karma SPA alanında, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Rahatlatıcı ve dinlendirici etkisiyle sizi yenileyen Aliva SPA’nın bu bölümünde; sauna, buhar odası, tepideryum, macera duşu, kar çeşmesi ve dinlenme alanı yer alıyor. Spa Merkezimize 12 yaş ve üzeri misafirlerimiz kabul edilmektedir. Özel dönemlerde değişiklik hakkı otele aittir.
Ng Enjoy Uyelik Paketleri Card Ng Enjoy Uyelik Paketleri Card Mobile
Üyelik Paketleri
Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail