Ng Hotels Blog Sahane Bayram Tatili Banner Ng Hotels Blog Sahane Bayram Tatili Banner M

Şahane Bir Bayram Tatili İçin Gerekenler

Bayram tatilleri, ailemizle güzel vakit geçirmek için şahane fırsat. Bayram tatil notlarımıza göz atmayı unutmayın…

Bayram tatilleri, ailemizle güzel vakit geçirmek için şahane fırsat. Bayram tatil notlarımıza göz atmayı unutmayın…

Ailenizle bir arada güzel vakit geçirip yeni anılar yakalamak, bayram günlerinin anlamını daha da özel kılmak için yapılabilecek birçok şey var. Bayramları ailenizle birlikte şehirden uzaklaşmak ve tatil yapmak için değerlendirenlerdenseniz şimdiden plan yapmaya başlamalısınız. Tüm yorgunluğunuzu geride bırakabileceğiniz, kendinize yönelebileceğiniz, aktivitelere katılıp yeni bir şeyler deneyimleyebileceğiniz tatiller beraberinde unutulmaz anılar da bırakacaktır.

Ailece Eğlenceli Zamanlar

Bayram tatilinde ailecek bir şeyler yapmayı planlıyorsanız herkesi mutlu edecek seçim yapmalısınız. İsteyen dinlenebilmeli, isteyen güzel yemeklerin tadını çıkarabilmeli, isteyen doğanın içerisinde kaybolurken isteyen de daha önce denemeye fırsat bulamadığı aktivitelere katılabilmeli.

Yolu Daha Eğlenceli Hale Getirin

Tatil için seçtiğiniz mesafe ne olursa olsun yolculuğu da tatilin bir parçası haline getirebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıların tadını çıkarabilir, yol üzerinde uğramak istediğiniz yerlerin listesini yapabilir, atıştırmalıklar hazırlayıp termosunuza kahvenizi alabilirsiniz. Online platformlar üzerinde çok sayıda çalma listeleri ve yol eşlikçisi olabilecek eğlenceli çalma listeleri keşfedebilirsiniz. Uzun zamandır dinlemediğiniz şarkıları açıp anıları hatırlamak, yeni hit’leri dinlemek ya da podcast’lerdeki uzun konuşmalara dahil olmak tatili güzelleştireceklerden.

Lezzetli Bayram Sofralarının Tadını Çıkarın

Sevdiklerimiz ve ailemizle olduğumuz kalabalık bayram sofraları bir araya gelmek için harika bir fırsat. Kahvaltılardan en sevilen geleneksel tatların olduğu akşam yemeklerine bayramlar her anıyla damakları şenlendiriyor. Herkesin bir araya geldiği sofralar bayramı unutulmaz kılmak için en temel unsur. Uzun uzun oturulan birbirinden enfes yemeklerle donatılmış; sohbetlerin eşlik ettiği bayram sofralarının tadı başka hiçbir şeyde yok.

Çocuklara Oyunlu Büyüklere Müzikli ve Eğlenceli Program Yapın

Bayram tatillerinde ailenizle plan yaparken gideceğiniz tesisin her olanağını inceleyin ve herkes için eğlenceli seçenekler sunan, konforu üst düzeyde tutan otellerden yana seçim yapın. Çocuklarınızın tatilde nasıl vakit geçireceğini, kendiniz için neler yapabileceğinizi gitmeden önce öğrenerek tatili herkes için kusursuz hale getirebilirsiniz.

Hem Bedeninize Hem de Ruhunuza Bayram Hediyesi Verin

Her ne kadar alışılmış ve rutin haline dönmüş olsa da şehir hayatı fark ettirmeden yoran bir tempoya sahip. Bu nedenle tatil seçimlerinde olabildiğince zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek, hiçbir şey düşünmenize gerek kalmayacak bir yerler seçmelisiniz.

Büyükleri Aramayı Unutmayın

Bayramlar her anlamıyla ailemizle, büyüklerimizle olmak; güzel değerlerimizi hatırlamak için en kıymetli zamanlar. Bayramın en önemli değerlerinden biri ise büyüklerimizi hatırlamak. Bu bayram seçiminizi ailenizle birlikte tatile gitmekten yana kullanıyor olsanız bile mutlaka büyüklerinizi görüntülü ya da sesli arayın. İyi bayramlar dilemek için birkaç dakikanızı ayırıp gönüllerini aldığınızda bayramı onlar için de mutlu bir zamana dönüştüreceksiniz.

SPA Günü Yapın

Tatilden en dinlenmiş şekilde ayrılmak ve biraz da şımartılmak için kendinizi SPA’da ödüllendirin. Terapistlerin yaptığı rahatlatıcı masajların eşlik edeceği SPA gününün ardından kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Gittiğiniz tatilde İsveç, Shiatsu gibi baskılı teknikler; Uzak Doğu’dan gelen Bali, Lomi Lomi Nui; Shirodhara ve Abhyanga gibi Ayurvedik masajlardan birini seçin ve tatilin tadını çıkarın.

Diğer Blog Yazıları

Ng Hotel Blog Termal Su Card Ng Hotel Blog Termal Su Card M

Cildinize İyi Gelen Mucizevi Termal Su: Termal Bakımın Cilt Üzerindeki Olumlu Etkileri

Ng Hotel Blog Wellness Card Ng Hotel Blog Wellness Card M

Wellness Nedir Ve Hayatimiza Nasil Entegre Edebiliriz?

Ng Hotel Blog Spa Card Ng Hotel Blog Spa Card M

Spa: Sağlık Ve Güzellik İçin Neden Bu Kadar Önemli?

Ng Hotels Blog Saglikli Yasam Card Ng Hotels Blog Saglikli Yasam Banner M

Sağlıklı Bir Beden İçin Öncelikle Ruhunuza İyi Bakın

Ng Hotel Blog Uzaktan Calismak Card Ng Hotel Blog Uzaktan Calismak Card M

Hangisi Sana Göre? Uzaktan Çalışmak Mı / Ofis Mi?

Ng Hotel Blog Uzaktan Calisma Card Ng Hotel Blog Uzaktan Calisma Card M

Uzaktan Çalışanlar İçin, Keyifli Doğa İçinde Mekanlar

Ng Hotel Blog Termal Hotel Card Ng Hotel Blog Termal Hotel Card M

Termal Otel: Sıcak Su Kaynaklarının Keyfini Çıkartabileceğiniz Eşsiz Bir Mekân!

Ng Hotel Blog Banner Card 6 Ng Hotel Blog Banner Card Mobile 6

Doğada olmak ruhumuza iyi geliyor, enerjimizi artırıyor, canlılığımızı bize geri veriyor ve bedenimizi tazeleyip gençleştiririyor. Ormanın sesi, ağaçların kokusu, dalların arasından ışıyan Güneş, temiz hava… Tüm bunlar stresimizi hafifleten, rahatlamamıza ve daha net düşünmemize yardımcı olan güzellikler.

Ng Hotel Blog Banner Card 7 Ng Hotel Blog Banner Card Mobile 7

Son zamanlarda pek çoğumuz, şehir hayatının yorucu temposundan kaçmak için huzurlu ortamların keşfine çıktık.

Ng Hotel Blog Banner Card 8 Ng Hotel Blog Banner Card Mobile 8

Suya küresel erişim, içme suyunun kalitesi, hijyen ve suyun gıda arzı üzerindeki etkisi derken bugün suyla ilgili birçok kritik sorunla karşı karşıyayız. Biz de bugün sizler için, suyun ne denli değerli olduğunu termal kaynaklar ve kaplıcalar üzerinden anlatmak istedik.

Ng Hotel Blog Banner Card 9 Ng Hotel Blog Banner Card Mobile 9

Hayat aşkla güzel… Aşk ise her zaman kutlanmaya değer!

Ng Hotel Blog Banner Card 11 Ng Hotel Blog Banner Mobile 11

Detaylara girmeden önce başlıkta yönelttiğimiz soruyu yanıtlayalım. Cevabımız, kocaman bir EVET!

Ng Hotel Blog Banner Card 10 Ng Hotel Blog Banner Card Mobile 10

Günlük yaşamımızda, bizi kaygılı hale sokan durumlarla karşılaştığımızda stres yaşıyoruz. Amerikan Psikoloji Birliği, kaygıyı 'gerginlik hissine, endişe yaratan düşüncelere ve kan basıncının yükselmesi gibi fiziksel değişikliklere neden olan duygu' olarak tanımlıyor.